Katalog » NASIONA NIEZWYKŁYCH ROŚLIN » Rośliny doniczkowe


Konta, lokaty, pozyczki, kredyty
NAJNOWSZA OFERTA NADWYŻEK ROŚLIN I NASION Z NASZEGO OGRODU - WIOSNA 2017

Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Towar dnia
14,99 zł
Najczęściej kupowane
Koszt wysyłki:


4,5 zł - wysyłka nasion przesyłką priorytetową w kopercie zabezpieczającej
(na odpowiedzialność Kupującego)

9,0 zł - wysyłka nasion przesyłką poleconą priorytetową w kopercie zabezpieczającej
(ubezpieczenie przesyłki do 200 zł)

13,0 zł-22,0 zł (w zależności od wagi) - paczka pocztowa priorytetowa - zapłata na konto (wysyłka cebulek kwiatowych, storczyków, kłączy i nasion - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

17,0 zł-24,0 zł (w zależności od wagi) - paczka pocztowa pobraniowa priorytetowa - zapłata przy odbiorze (wysyłka cebulek kwiatowych, storczyków, kłączy i nasion - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

22 zł  - Przesyłka kurierska DHL - zapłata na konto (paczka ubezpieczona do kwoty 6000 zł - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

27 zł  - Przesyłka kurierska DHL - zapłata przy odbiorze (paczka ubezpieczona do kwoty 6000 zł - pełne zabezpieczenie towaru na czas transportu)

Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
ROŚLINA SKUTECZNIE ODSTRASZAJĄCA KOMARY!__NOWOŚĆ! PROMOCJA!
Dostępność: DOSTĘPNE - WYSYŁKA DO 2 DNI ROBOCZYCH

 

KOCIMIĘTKA

"Labiatae mussini N." 

 

 

Roślina odstraszająca komary jako jedna z niewielu wydziela substancję chemiczną która odstrasza komary i inne owady. Substancja ta jest zupełnie nieszkodliwa dla człowieka i zwierząt domowych. J Roślina może stanowić piękną ozdobę ogrodu, balkonu, itp., dzięki temu znakomicie nadaje się do obsadzania miejsc w ogrodzie gdzie często przebywamy, uwalniając nas wieczorem od natrętnych intruzów. Substancję "antykomarową" wydziela cała roślina, a nie jej kwiaty (są tylko ozdobą). Jeśli interesuje Cię ta roślina to nie zwlekaj z jej nabyciem - im szybciej zasiejesz tym szybciej roślinka będzie Ci służyć pomocą....Lawendowo-niebieskiepachnące kwiaty (cytrynowa woń) zebrane w drobne miododajne kłosy ukazują się od maja do września (w II roku po wysiewie). Kwiaty (lub ich brak) nie mają wpływu na działanie odstraszające rośliny. Dekoracyjne są również srebrzystoszare liście. Wysokość rośliny ok. 35 cm. Może rosnąć w grupach na rabatach, świetnie nadaje się do obsadzania ogrodów skalnych, jako roślina doniczkowa. Jest bardzo mało wymagająca, rośnie na każdej glebie i na każdym stanowisku.
 
 

 


OFERUJEMY NASIONA TEJ NIEZWYKLE PIĘKNEJ ROŚLINY !
 

1 opakowanie zawiera ok.
200 nasion
 

NASIONA Z DOŁĄCZONĄ INSTRUKCJĄ UPRAWY 
Główne zalety:

Idealna roślina ozdobna posiadająca walory dekoracyjne

Roślina bardzo łatwa w uprawie, odporna na mróz

Roślina ta nie ma wysokich wymagań co do jakości gleby 

Kocimiętka swą nazwę zawdzięcza temu, że bardzo lubią ją koty

Podstawowe informacje:

Roślina wieloletnia. Kocimiętkę można siać w dwóch terminach: wiosną (od końca lutego do końca maja) oraz jesienią (sierpień - wrzesień). Wymagają słonecznego lub półcienistego stanowiska i będą dobrze rosły w każdej przeciętnej, a nawet suchej glebie.Młode rośliny sadzimy mniej więcej co 30-40 a nawet co 50 cm wprost do gruntu przekopując wcześniej rabatę. Kocimiętki nie trzeba okrywać na zimę. To roślina wieloletnia. W następnych latach można ją rozmnażać przez podział kęp.

POCHODZENIE

WYSIEW

GŁĘB. SIEWU

PODŁOŻE

STANOWISKO

WYSOKOŚĆ

PRZEMARZANIE

Europa, Azja

wiosna, jesień

ok. 2 cm

ziemia ogrodnicza

słoneczne

do 35 cm

0 stopni C

 
 
 


ZADZIWISZ WSZYSTKICH!

 
W ofercie posiadamy wiele niezwykłych roślin - zamawiając kilka różnych, za wysyłkę płacisz tylko raz!
Cena
Ilość
5,50 zł
4,18 zł
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również:
DATURA BIAŁA - BIELUŃ DRZEWIASTY
Roślina wieloletnia 120-150 cm wysokości. Kwiaty białe, zwisłe, trabkowe, bardzo okazałe. Kwitną od lipca do pażdziernika. Szybko rośnie. Wysiew nasion w lutym-kwietniu do skrzynek, a najlepiej wprost do doniczek o średnicy 8-10 cm. Kiełkują po 14-20 dniach w temperaturze 18°C. Rośliny wysadza się do duzych donic lub kubłów i wystawia pod koniec mja na taras lub balkony albo sadzi się bezpośrednio do gruntu. Zimować powinny w pomieszczeniach chłodnych.
    ŻYWOTNIK ZACHODNI - TUJA - KRZEW IDEALNY NA ŻYWOPŁOT !
Roślina wieloletnia 120-200 cm wysokości. Żywotnik zachodni "Thuja occidentalis" w naturze występuje we wschodniej części Ameryki Północnej, na obszarach o chłodnym i wilgotnym klimacie, na glebach bogatych w wapń, delikatnie podmokłych. W chwili obecnej, ze względu na powszechną dostępność i stosunkowo niewysoką cenę, wynikającą z łatwości rozmnażania, jest najpopularniejszym gatunkiem, najczęściej stosowanym na formowane żywopłoty. Znosi zacienienie, wytrzymały na mrozy
ADENIUM OBESUM - odmiana \'KARAT\' (nr 107)
Adenium obesum, róża pustyni, mini baobab - piękne drzewko na bonsai, jedna z nielicznych egzotycznych roślin zakwita już po 6-10 miesiącach od wysiewu! Jest to niezwykły gatunek do uprawy w domu. Aby przetrwać okresowe susze, wytwarza kaudeks w postaci grubej mięsistej łodygi. Daje to duże możliwości uzyskania w niedługim czasie pięknego drzewka z grubym pniem. Dodatkowym atutem są piękne kwiaty o średnicy około 5cm, które bardzo gęsto oblepiają drzewko wiosną i latem
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Zapraszamy na nasz profil:
POMOC DLA DAMIANKADZIAŁALNOŚĆ ROLNICZA:

KRZYSZTOF KISZEL
46-300 Stare Olesno
ul.Starowiejska 21/4
NIP:576-134-33-31

tel. 518181690
(dzwonić po godzinach pracy - 16.00-20.00)

Sprzedaż bezpośrednia może odbywać się osobiście i przez internet

Nasiona świata w katalogu Gwiazdor

Zaufało nam wiele osób. Dziękujemy!

 

FLORA-NET (9070)

Sprawdź nas!


Oferujemy tylko wyselekcjonowane nasiona, cebule i kłącza najwyższej jakości !


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies


Poradnik Kwiaty i Ogrody
Data Ostatniej Aktualizacji: 12.03.2017
© OGRODNIK - Nasiona kwiatów i egzotycznych roślin, cebulki kwiatowe, kłącza, byliny i inne nadwyżki z ogrodu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.